PLAN IZLETA 2022.

DATUM IZLET, POHOD, TURA NOSITELJI ZAHTJEVNOST (TEHNIČKI I KOND.)
9.1. UTVRDA PAKA- SLAP ŠOKOT-UTVRDA ČANJEVO NENAD + SUNČANA T. I K. NEZAHTJEVNO
16.1. VIŠEVICA SONJA + ZLATKO T.-NEZAHTJEVNO, K.-SR.ZAHTJEVNO
23.1. VINCEKOV POHOD T. I K. NEZAHTJEVNO
30.1. VRAŽJI STOLČEK- GAČICE LUJZ + NENAD T. I K. NEZAHTJEVNO
6.2. MALA MOJSTROVKA NENAD + RENATO T. I K VRLO ZAHTEVNO
13.2. MEDVEDNICA KRUNO P. + ROMEO T. I K. NEZAHTJEVNO
18.2. GODIŠNJA SKUPŠTINA
27.2. CJELODNEVNA IVANŠČICA SUNČANA + IVANKA T.-NEZAHTJEVNO, K.-SR.ZAHTJEVNO
5.-6.3. RINKE RENATO + NENAD T. I K. VRLO ZAHTJEVNO
13.3. KLEK + KLEČICE DUBRAVKO + ROMEO T. I K. SREDNJE ZAHTJEVNO
19.-20.3. PRIPREMA ZA TRAIL
27.3. 4. MEĐIMURSKI TRAIL T.-NEZAHTJEVNO, K.-SR.ZAHTJEVNO
3.4. MALI RAJINAC NENAD + JOSIP T. I K. SREDNJE ZAHTJEVNO
10.4. PARK PRIRODE PAPUK- GROFOVA STAZA ANA + MLADEN M. OBITELJSKI
24.4. HAHLIĆ + FRATAR SUNČANA + ZORAN T. I K. SREDNJE ZAHTJEVNO
7.-8.5. VELIKI KOZJAK – ŠATORINA ZLATKO + ROMEO + SONJA OPCIJE
15.5. 5. URBANOV POHOD JOSIP + ZORAN T. I K. NEZAHTJEVNO
22.5. BAŠKE OŠTARIJE, VISOČICA, VELIKI SADIKOVAC SONJA + ZLATKO T. I K. SREDNJE ZAHTJEVNO
27.-30.5. HVAR SONJA + LUJZ OPCIJE
5.6. EISRIESENWELT ANA + MLADEN M. OBITELJSKI
12.6. KEISER FRANZ JOSEPH (FERATA) RENATO + LUJZ T. VRLO ZAHTJEVNO
26.6. LIČKA PLJEŠIVICA KRUNO P. + DUBRAVKO T.I K. NAZAHTJEVNO
3.7. KAMENJAK + TUHOBIĆ KRUNOSLAV T. + KRUNO P. T. I K. NEZAHTJEVNO
10.7. LOGARSKA DOLINA, LEDINSKI VRH, MRZLA GORA SONJA + LUJZ + SUNČANA OPCIJE
16.-17.7. SKUTA PREKO DOLGOG HRBTA ILIJA + KRUNOSLAV T. T. I K. VRLO ZAHTJEVNO
30.-31.7. SKITAČA ZLATKO + DUBRAVKO T. I K. NEZAHTJEVNO
5.-7.8. IZLET IZNENAĐENJA- TRITISUĆAK/ ČETIRITISUĆAK RENATO + SONJA T. I K. VRLO ZAHTJEVNO
20.-21.8. ŠKRLATICA ILIJA + MLADEN K. T. I K. VRLO ZAHTJEVNO
28.8. IZVOR MURE SONJA + KRUNOSLAV T. T.I K. NEZAHTJEVNO
3.-4.9. POHOD NA FRUŠKU GORU KRUNOSLAV T. + MLADEN K. T. I K. NEZAHTJEVNO
10.-11.9. TRIGLAV PREKO PLEMENICA (FERATA) ILIJA + SUNČANA T. I K. VRLO ZAHTJEVNO
18.9. UZ KRUPU KRUNO P. + JOSIP T. I K. NEZAHTJEVNO
25.9. FUŽINE + ŠPILJA VRELO ANA + MLADEN M. OBITELJSKI
7.10. NOĆNI POHOD ILIJA + MLADEN K. T. I K. NEZAHTJEVNO
8.10 MIŠKOV POHOD T. I K. NEZAHTJEVNO
16.10. KALNIČKA GREDA DUBRAVKO + KRUNOSLAV T. T. I K. NEZAHTJEVNO
30.10. POHOD SJEĆANJA IVANKA + ZORAN T. I K. NEZAHTJEVNO
6.11. PAPUK NENAD + DUBRAVKO T. I K. NEZAHTJEVNO
13.11. MARTINJSKI POHOD JOSIP + ROMEO T. I K. NEZAHTJEVNO
18.-20.11. PAG KRUNO P. + JOSIP OPCIJE
27.11. SNJEŽNIK + GUSLICA DUBRAVKO + MLADEN K. T. I K. SREDNJE ZAHTJEVNO
4.12. SAMOBORSKO GORJE ZLATKO + DUBRAVKO T. I K. NEZAHTJEVNO
18.12. POHOD PRIJATELJSTVA ZORAN + IVANKA T. I K. NEZAHTJEVNO