Martinjski vikend, u društvu s “Gojzericama” iz Pule, 12. i 13. 11. 2022.

Odradili smo jedno predivno dvodnevno druženje s planinarima PU „Gojzerica“ iz Pule. Prvi dan Edo i Sonja, zajedno s još nekim našim članovima, vodili su ih u Mađarsku na vulkanski stožac St. György i podzemno jezero u Tapolci, a završili na večeri u Seoskom turizmu „Goričanec“. U nedjelju je velik broj naših članova sudjelovao na Martinjskom pohodu po Štrigovskoj kružnoj stazi i prezentaciji obreda kod Bartolića. Iako nismo imali neke vidike zbog magle, imali smo predivno druženje u krugu dragih prijatelja iz Pule.

Ovim putem zahvaljujemo svim našim članovima koji su sudjelovali na Martinjskom pohodu, a posebno onima koji su pripomogli da budemo dobri domaćini –  svima koji su logistički pripomagali u samoj organizaciji, vodičima Josipu i Romeu, ali i svima koji su donijeli kolače, žesticu, vino…  Zajedničko srce veliko nam je kao kuća… zahvaljujući svima koji su bili dio ovog susreta! Nadamo se da će ovakvi susreti s “Gojzericama” biti barem jednom na godinu!

Hvala donatorima: Pekari “Panis”, ST “Goričanec”, obitelji Bartolić, OPG Varga…

Author: Sonja Vršić