PLAN IZLETA 2020.

DATUM IZLET, POHOD, TURA NOSITELJI AKTIVNOSTI ZAHTJEVNOST (Tehnički i Kondicijski)
5.1. Kalnik (preko malog Kalnika) Nenad P. / Dubravko B. T i K nezahtjevno
11./12. 1. Vincekova prethodnica Sonja V. / Renato P.  / Markacisti  
19.1. 22. Vincekov pohod Svi vodiči T nezahtjevno / K zahtjevno
2.2. Planina Zajamniki Dražen P. / Sunčana G.P. T i K nezahtjevno
15.2. Zimski pohod na Pecu (Kordeževu glavu) (Slo) Zlatko M. / Mladen K. T i K zahtjevno (zimski uvjeti)
21.2. GODIŠNJA SKUPŠTINA PD BUNDEK    
23.2. Metlarska zabava (Čazma) Ivanka H. / Zoran M. T i K nezahtjevno
29.2./1.3. Zimski uspon na Jalovec (Slo) Renato P. / Dražen P. T i K jako zahtjevno (zimski uvjeti)
8.3. Žene u planini (Kameni svati) Dubravko B. / Sonja V. T i K nezahtjevno
15.3. Od Voće do Trakošćana Danijela G. / Dubravko B. / Krunoslav T. T nezahjevno / K zahtjevno
21./22. 3. Pripreme za Trail Dražen P. / Svi vodiči  
29.3. 3. MEĐIMURSKI TRAIL Svi vodiči T nezahtjevno / K zahtjevno
4./5. 4. Skitača (Istra) Davorka P. / Dubravko B. / Krunoslav T. T i K nezahtjevno
13.4. Ljubičko brdo i Kiza Dražen P. / Kruno P. T nezahtjevno / K zahtjevno
18./19. 4. 1. Pohod za OSI – S osmijehom u planine – Štrigovska k.s. Zlatko M. / Svi vodiči Pohod za osobe s invaliditetom
26.4. Velika planina (Slo) Kruno P. / Josip H. T i K nezahtjevno
1.-3. 5. Hvar Sonja V. / Lujz V. T nezahtjevno / K opcije
9.5. VODIČKA VJEŽBA SPV VARAŽDIN  
10.5. Raduha / Ferata (Slo) Renato P. / Zlatko M. T jako zahtjevno / K zahtjevno
16.5. Deneck (Aut) Krunoslav T. / Sunčana G.P. T nezahtjevno / K zahtjevno
24.5. 3. Urbanov pohod Zoran M. / Josip H. T i K nezahtjevno
30./31. 5. Put malog princa + Crnopac + Tulove Grede Kruno P. / Dubravko B. T jako zahtjevno / K zahtjevno
7.6. DANI HRVATSKIH PLANINARA (Učka) Mladen K. / Ilija V. T i K nezahtjevno
14.6. Izvor Soče (Soška pot) (Slo) Mladen M. / Ana B.M. T i K zahtjevno
20.-22. 6. Bosna i Hercegovina 3 dana Kruno P. / Sonja V. / Zoran M. T i K opcije
28.6. 3 Ferate u jednom danu: Jerman, Hvadnik, Mojstrana (Slo) Renato P. / Dražen P. T jako zahtjevno / K zahtjevno
5.7. Rogla (Slo) Ana B.M. / Mladen M. T i k nezahtjevno – OBITELJSKI
11./12. 7. Velika Duvjakoša / Mali Maglaj Zlatko M. / Sonja V. T zahtjevno / K jako zahtjevno
18./19. 7. Triglav (Slo) Ilija V. / Zlatko M. T jako zahtjevno / K zahtjevno
26.7. Škocjanska jama (Slo) Mladen M. / Siniša H. T i k nezahtjevno – OBITELJSKI
1./2. 8. Izlet iznenađenja – Tritisućak (Aut) Renato P. / Lujz V. T jako zahtjevno / K zahtjevno
9.8. Grebengrad – Čevo Nenad P. / Zlatko M. T i K nezahtjevno
14.-16. 8. Kriški podi (Razor, Stenar) Dražen P. / Ilija V. T i K jako zahtjevno
23.8. Skradske staze Zoran M. / Mladen K. T i K nezahtjevno
30.8. Mangart (Slo) Ilija V. / Siniša H. T jako zahtjevno / K nezahtjevno
6.9. Izvor Mure (Aut) Sonja V. / Josip H. T i K opcije
12./13. 9. Škrlatica (Slo) Ilija V. / Sunčana G.P. T i K jako zahtjevno
20.9. Risnjak i Snježnik Dubravko B. / Nenad P. T i K zahtjevno
26.9. Gola Plješivica (PD Mrsin) Nenad P. / Dubravko B. T i K nezahtjevno
3.10. Pohod Miška Kranjca (Slo) Krunoslav T. / Nevenka R. T i K nezahtjevno
4.10. Grete Klinger Steig (Ferata) (Aut) Lujz V. / Renato P. T i K jako zahtjevno
11.10. Grohot Mladen K. / Ivanka H. T i K nezahtjevno
17./18. 10. Cres i Lošinj Sonja V. / Lujz V. T nezahtjevno / K opcije
25.10. Pohod sjećanja (HPD Međimurje) Sonja V. / Josip H. T i K nezahtjevno
7.11. Martinjski pohod (Od Litije do Čateža) (Slo) Zoran M. / Ivanka H. T i K nezahtjevno
15.11. Japetić (Samoborsko gorje) Nenad P. / Dubravko B. T i K nezahtjevno
22.11. Grmada i Tolsti vrh (Slo) Sonja V. / Lujz V. T i K nezahtjevno
27.11. Puni mjesec na Ravnoj Gori Lujz V. / Mladen K. T i K nezahtjevno
5.12. Međimurska noć (HPD Međimurje) Zoran M. / Miljenko T i K nezahtjevno
12.12. Pohod Fokinom stazom (PD Psunj, Pakrac) Josip H. / Krunoslav T. T i K nezahtjevno
19.12. Pohod prijateljstva (PD Lendava) Ivanka H. / Nevenka R. T i K nezahtjevno
26.12. Stolpnik (Slo) Sunčana G.P. / Zorko Š. T i K nezahtjevno